Vestavěný nábytek na míru

Dveře k vestavěným skříním

DOKONALÉ SLADĚNÍ S OKOLÍM

Dveře jsou nejvýraznější součástí vestavěných skříní na míru. Proto se maximální pozornost věnuje výběru rámů a výplní dveří. Vhodným výběrem se dosáhne dokonalého sladění s okolním prostorem nebo zcela nového designu interiéru. K přepažení místnosti dodáváme dveře čí posuvné stěny až do výše 320 cm.

Inspirovat se můžete v naší galerii fotografií, kde najdete vestavěné skříně vyrobeny přímo od nás nebo si vytvořte svůj originál.

Způsob otevírání: Posuvné | Skládací | Otevírací
Tvary rámu vestavěných skříní: Standard, Classic, Exclusive, Comfort, Harmony

Typy a barvy výplně : Zrcadla, bezpečnostní a barevná skla, dýha a laminovaná dřevotříska

Zástavby k vestavěným skříním

MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ PROSTORU

Dobře navržená zástavba Vám umožní využít celý prostor skříně. Použitím zásuvek, drátěných košů, výsuvných polic a doplňků si zvýšíte komfort obsluhy Vaší skříně. Vždy na správném místě, v čistotě a pořádku.Využitím prostoru od podlahy ke stropu, ode zdi ke zdi, najednou získáte tolik úložného místa, kde dříve stály 2-3 skříně a ještě každá jiná. Pro snadné sestavení zástavby můžete využít vzorové díly (šíře 80-120 cm).Jejich libovolnou kombinací si navrhnete zástavbu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Máte-li jiné řešení nebo požadavky, uveďte je v poznámkách, vždy Vám vyjdeme vstříc a poradíme Vám. Pro šatny lze “jenom” poskládat jednotlivé díly bez dveří (v případě centrálních dveří).

Doplňky k vestavěným skříním

Pro naše vestavěné skříně na míru Vám nabízíme dlouhodobě prověřené doplňky, které i ve Vaší skříni pomohou udržet čistotu a pořádek. Využít můžete například systémy drátěných košů, zásuvek, sklopné tyče, držáky hadic a košťat či kvalitní kravatníky a kalhotovníky.