Vestavěné skříně na míru

 
 
 

Dveře k vestavěným skříním

 
Dokonalé sladění s okolím
 
Dveře jsou nejvýraznější součástí vestavěných skříní na míru. Proto se maximální pozornost věnuje výběru rámů a výplní dveří. Vhodným výběrem se dosáhne dokonalého sladění s okolním prostorem nebo zcela nového designu interiéru. K přepažení místnosti dodáváme dveře čí posuvné stěny až do výše 320 cm.

Inspirovat se můžete v naší galerii fotografií, kde najdete vestavěné skříně vyrobeny přímo od nás nebo si vytvořte svůj originál.
 
 
 
dveře k vestavěným skříním
 
 
 
 
Způsob otevírání: Posuvné | Skládací | Otevírací
Tvary rámu vestavěných skříní: Standard, Classic, Exclusive, Comfort, Harmony
 
 
 
Typy a barvy výplně : Zrcadla, bezpečnostní a barevná skla, dýha a laminovaná dřevotříska
 
 
 
 
Vzorová vestavba
 
 
 

Zástavby k vestavěným skříním

 
Maximální Využití prostoru
 
Dobře navržená zástavba Vám umožní využít celý prostor skříně. Použitím zásuvek, drátěných košů, výsuvných polic a doplňků si zvýšíte komfort obsluhy Vaší skříně. Vždy na správném místě, v čistotě a pořádku.
Využitím prostoru od podlahy ke stropu, ode zdi ke zdi, najednou získáte tolik úložného místa, kde dříve stály 2-3 skříně a ještě každá jiná. Pro snadné sestavení zástavby můžete využít vzorové díly (šíře 80-120 cm).
Jejich libovolnou kombinací si navrhnete zástavbu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Máte-li jiné řešení nebo požadavky, uveďte je v poznámkách, vždy Vám vyjdeme vstříc a poradíme Vám. Pro šatny lze “jenom” poskládat jednotlivé díly bez dveří (v případě centrálních dveří).
 
 
 
 
 

Doplňky k vestavěným skříním

 
Pro naše vestavěné skříně na míru Vám nabízíme dlouhodobě prověřené doplňky, které i ve Vaší skříni pomohou udržet čistotu a pořádek. Využít můžete například systémy drátěných košů, zásuvek, sklopné tyče, držáky hadic a košťat či kvalitní kravatníky a kalhotovníky.
 
 
 
Doplňky skříně